خرید کتاب جاناتان مرغ دریایی
جاناتان مرغ دریایی

جاناتان مرغ دریایی

8,000تومان
قیمت بدون مالیات: 8,000تومان
کد محصول: 0075
موجودی در انبار

جاناتان مرغ دریایی داستان کوتاهی از ریچارد باخ است. داستانی پر از امید و احساس از پرنده ای که نمی خواهد مانند دیگر همنوعانش باشد.

درباره کتاب

جاناتان مرغ دریایی، داستان کوتاهی اثر ریچارد باخ است. او این کتاب را برای افرادی نوشته است که روزمرگی را هدف زندگی خود قرار داده اند و روزهایشان تفاوتی با یکدیگر ندارد. داستان این کتاب درباره پرنده ای به نام جاناتان است که نمی خواهد مانند دیگر پرنده ها باشد، میخواهد بالاتر از آنها پرواز کند و شاید به همین دلیل است که همنوعانش همیشه او را از خود دور میکنند.

موفقیت این کتاب در امیدواری آن به افراد است. امیدی که با داستان پرنده ای بیان می شود. پرنده ای که به ما می آموزد که بر فراز خواسته دیگران پرواز کنیم و از قضاوت حراس نداشته باشیم. کوتاه ترین جمله برای درس جاناتان به ما این است:

از راهی که همه میروند نرو

جزئیات
نویسنده ریچارد باخ
مترجم مرتضی سعیدی
تعداد صفحات 102
قطع رقعی
نوع جلد شومیز

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

تا ارتفاع هزار پایی اوج گرفت. نخست با همهی توان مستقیم پیش رفت، آنگاه شیرجه ی عمودی پرقدرتی را آغاز کرد. هرگاه بال چپش بر اثر فشار رو به بالا از حرکت می ماند، با شدت به چپ کشیده می شد. آنگاه برای جبران، بال راستش را بی حرکت نگاه می داشت و مانند شعله ای در میان باد وحشی به راست می پیچید.

محتاط بودن در آن فشار شدید چندان آسان نبود. ده بار تلاش کرد و هر ده بار، وقتی سرعتش از صد کیلومتر در ساعت می گذشت، مهارش را از دست می داد و به شکل توده ای از پر، به شدت در آب سقوط می کرد.

در حالی که آب از سر و رویش می چکید، سرانجام به این نتیجه رسید که شگرد کار این است که در سرعت بالا بالهایش را بی حرکت نگه دارد. بله، سرعت خود را تا پنجاه کیلومتر برساند و بعد بال هایش را بی حرکت نگه دارد.

کتاب های مرتبط

فرار دلنشین

فرار دلنشین

12,000تومان