خرید کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی
اثر مرکب

اثر مرکب

20,000تومان
قیمت بدون مالیات: 20,000تومان
ناشر:ملینا
کد محصول: 0056
موجودی در انبار

اثر مرکب، کتاب معروف از دارن هاردی است که به تاثیر رفتارهای کوچک انسان بر موفقیت های طولانی مدتش می پردازد.

درباره نویسنده

دارن هاردی در فوریه 1971 و در کالیفرنیا متولد شد. در دانشگاه مدیریت مالی خواند و در 18 سالگی اولین تجارت خود را آغاز کرد. او در اوایل کار در روزنامه ها می نوشت تا اینکه در سال 2007 مدیر مجله موفقیت شد. البته مدیریت مدت طولانی شغل او نبود و در سال 2015 از مجله موفقیت به دلیل یافتن فرصت های جدید خارج شد. کتاب اثر مرکب او از پر فروش ترین های نیویورک تایمز بوده است.

درباره کتاب

انشالله از شنبه این عادت را حذف میکنم. این جمله اکثر ما هنگامی است که عادت بد و نامناسبی را در خود پیدا میکنیم. دارن هاردی ناشر سابق مجله موفقیت در این کتاب تأکید می کند که آینده ما از طریق آجر هایی به اسم عادت های کوچک ما ساخته می شود. همچنین آقای هاردی در این کتاب با بیان شیوه های ایجاد عادت های خوب و از بین بردن عادت های بد، به ساختن آینده ای بهتر به ما کمک می کند.

جزئیات
نویسنده دارن هاردی
مترجم زهرا بختیاری
تعداد صفحات 216
قطع رقعی
نوع جلد شومیز

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

فرض کنید به شما می گویند که بین ۳ میلیون دلار پول نقد یا سکه یک سنتی که در یک ماه آینده هر روز ارزش آن ۲ برابر می شود، کدام را انتخاب می کنید؟ افراد بسیاری پول نقد را انتخاب می کنند. اما بیایید فرض کنیم شما پول نقد و دوستتان سکه را انتخاب کرده است. روز پنجم دوست شما ۱۶ سنت دارد و شما ۳ میلیون دلار که کلی نقشه برای آن دارید. بعد از گذشت ۲۰ روز دوستتان ۵۲۴۳ دلار دارد و شما احتمالا بخشی از پولتان را خرج کرده اید اما همچنان پولتان از او بیشتر است. به نظرتان دوست شما چه حسی دارد؟ او به خاطر ۲۰ روز صبر و از خود گذشتگی اش حس خوبی نسبت به خودش دارد و از اینکه هر روز پول روی پولش می آید احساس شادی می کنند، احساسی که شما فقط در روز اول داشتید را او هر روز تجربه می کند. و در نهایت در روز ۳۱ سود مرکب خودش را نشان می دهد دوستتان امروز ۱۱ میلیون دلار پول دارد چیزی حدود ۳ برابر پول روز اول شما، و شما احتمالا همه آن را خرج کرده اید. این یک نمونه کامل از داشتن ثبات قدم و نتیجه اثر مرکب است. اگر او تا آخرین روز صبر نمی کرد هرگز چنین پولی نداشت. این جادوی اثر مرکب است که در تمام قسمتهای زندگی قابل اجراست.

کتاب های مرتبط

قدرت

قدرت

17,000تومان
جادو

جادو

16,000تومان
راز

راز

12,000تومان
چهار اثر از فلورانس اسکاول شیل
پدر پولدار پدر بی پول