خرید آنلاین کتاب راز اثر راندا برن
راز

راز

12,000تومان
قیمت بدون مالیات: 12,000تومان
کد محصول: 0044
موجودی در انبار
راز، کتابی به نویسندگی راندا برن است که به تاثیر قانون جذب در موفق ترین افراد جهان پرداخته است. 

درباره نویسنده

راندا برن در سال 1945 و در ملبورن استرالیا متولد شد. مهم ترین دلیل موفقیت او کتاب و مستند راز است و همین موفقیت باعث شد که او در لیست 100 شخصیت برتر سال 2007 قرار بگیرد.

درباره کتاب

راز، به موفقیت افراد مهم جهان پرداخته است و به تأثیر قانون جذب در زندگی آنها پرداخته است. راندا برن در این کتاب تلاش میکند به ما آموزش دهد که همه چیز برای موفقیت از یک رویا در ذهن انسان ایجاد میشود. او می گوید موفق ترین افراد جهان از قانون جذب در زندگی خود استفاده کردند و با بررسی علمی به اثبات قانون جذب می پردازد.

قانون جذب به معنی آن است که انسان به هرچه که بیاندیشید و هر چه که در آینده برای خود می بیند برایش اتفاق می افتد. مهم ترین جمله برای قانون جذب این است:

افکار به واقعیت تبدیل می ­شود!


جزئیات
نویسنده راندا برن
مترجم هستی عاطفی
تعداد صفحات 192

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

مثالی میزنم تا نحوه کار ”راز“ و قانون جذب را نشان دهم: شاید افرادی را می شناسید که پول زیادی بدست آوردند و پس از مدتی همه آن را از دست دادند و دوباره ظرف مدت کوتاهی آن را بدست آوردند. چه اتفاقی افتاده بود ؟ چه آنها می دانستند یا نمی دانستند، افکار غالبشان این ثروت را برایشان به ارمغان آورده بود؛ سپس آنها اجازه می دادند افکاری در ارتباط با ترس به خاطر از دست دادن این ثروت به ذهنشان راه یابد. همین مسئله باعث شد افکار ترس به خاطر از دست دادن ثروت تبدیل به افکار غالبشان شود. به این ترتیب آنها به جای این که در مورد ثروت فکر کنند، در مورد از دست دادن آن فکر کرده اند و به همین دلیل همه آن را از دست داده اند. به محض از دست دادن این ثروت، ترس آنها نیز از بین رفته است چون چیزی برای از دست دادن نداشتند. همین مسئله باعث بازگشت دوباره افکار مرتبط با ثروت به ذهنشان و غالب شدن این افکار شده است. در نتیجه ثروتشان بازگشته است.

کتاب های مرتبط

قدرت

قدرت

17,000تومان
جادو

جادو

16,000تومان
معجزه شکر گزاری

معجزه شکر گزاری

16,000تومان
اثر مرکب

اثر مرکب

20,000تومان
چهار اثر از فلورانس اسکاول شیل