خرید کتاب توطئه بی شعورها اثر خاویر کرمنت
توطئه بی شعورها

توطئه بی شعورها

17,000تومان
قیمت بدون مالیات: 17,000تومان
ناشر:ملینا
کد محصول: 0059
موجودی در انبار

بیشعورها توطئه می کنند یا توطئه بیشعورها سومین اثر از خالق اثر جاودان بیشعوری دکتر و بیشعور شناس، خاویر کرمنت است. این کتاب به طرز کاملی بیشعورها را به شما معرفی می کند

درباره کتاب

توطته بیشعور ها کتابی در ادامه دو کتاب دیگر یعنی بیشعوری ابدی و بیشعوری است. حتما شما بعد از خواندن دو کتاب دیگر کاملا با دنیای بیشعورها و تأثیر آنها بر جهان خود آگاه شده اید. امّا کاملا مطمئن نباشید زیرا کاملا آنها را نشناخته اید. توطئه بیشعورها کتابی برای شناخت رفتارها و فکرهای بیشعور ها درمورد شما و اطرفیانتان است و این کتاب به خوبی می آموزد که چگونه می توانید توطئه بیشعورها را مانند بمب ساعتی خنثی کنید!

جزئیات
نویسنده خاویر کرمنت
مترجم فرشته مهری
تعداد صفحات 192
قطع رقعی
نوع جلد شومیز

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

استاد چنین پاسخ داد: «برای راحتی خیال تو بگویم که سازمان یعنی شخص من! البته افراد دیگری هم وجود دارند، ولی تو کاری به کار آنها نداشته باش. فقط هر آنچه را که ما به تو می گوییم انجام بده تا هم ما از تو راضی باشیم و هم تو از ما.»

در این لحظه متوجه شدم که اسیر باند مافیای بی شعورها شدم. فوری از دفترش بیرون آمدم و تلاش کردم هر طور شده خودم را به شما برسانم. شنیده بودم که یک سال پیش در مورد بی شعوری سخنرانی کردی. فهمیدم که اگر قرار باشد کسی در مورد این سازمان بداند آن فرد فقط شما هستید. البته دعا می کردم که تو هم جزء آنها نباشی.»

جو را مطمئن کردم که از دسته آنها نیستم. از او برای اعتمادش به خودم تشکر کردم.

به او گفتم: «تو به من کمک کردی که دست یکی از مرموزترین توطئدها را رو کنم.»

کتاب های مرتبط

بی شعوری ابدی

بی شعوری ابدی

17,000تومان
چرا بی شعوری

چرا بی شعوری

17,000تومان