خرید کتاب جاده ای به سوی اسکله ویگان
ژرفنا،جاده ای به سوی اسکله ویگان

ژرفنا،جاده ای به سوی اسکله ویگان

15,000تومان
قیمت بدون مالیات: 15,000تومان
کد محصول: 0079
موجودی در انبار

ژرفنا،جاده ای به سوی اسکله ویگان، کتابی  به قلم جورج اورول نویسنده رمان های قلعه حیوانات و  1984 است. جورج اورول  این کتاب را بر اساس تجربه های شخصی خویش نوشته اشت و در این کتاب نسبت به کارگان و بیکاری و اقشار ضعیف مردم انگلستان واکنش نشان داده است.


درباره نویسنده

جورج اورول در ژوئن 1903 در ایالت هند بریتانیا متولد شد. پدربزرگ او یک مرفه و فعال اقتصادی بود.  جورج  از سال ۱۹۲۲ تا ۱۹۲۷ در  برمه و در نیروهای پلیس به خدمت مشغول شد. زندگی مسئله طبقات اجتماعی در هند باعث شد او دید جدیدی نسبت به فقر داشته باشد. موضوع فقر مهم ترین پیام رمان های او است. در اوایل جوانی برای کسب تجربه فقر مدتی را در بین بی خانمان ها و کارگران ساختمانی گذراند. در همین زمان شروع به نوشتن روزمرگی های خود کرد که سرانجام به نوشتن رمان فقر و بدبختی در پاریس و لندن انجامید. بلافاصله پس از این رمان به نویسندگی پرداخت و رمان های دختر کشیش و حال و هوای برمه را نوشت. اورول نیز مانند دیگر فعالان و روشنفکران هم دوره خود به اسپانیا رفت تا علیه سربازان ژنرال فرانکو بجنگد. اورول در این جنگ مجروح شد و پس از مدتی بر اثر جراحت های مصدومیت درگذشت.کتاب درود بر کاتالونیا، حاصل دیده های او از اسپانیا در جنگ است.

درباره کتاب

اورول در این کتاب، مانند دیگر آثارش سعی دربیان مشکلات جامعه در جمله های ساده است. اورول در این کتاب با بیان یکی از سفرنامه هایش سعی دارد سختی زندگی در بریتانیا را به تمام مردم جهان اطلاع دهد. اورول که خود از طبقه متوسط بریتانیا بود، سعی داشت در تمام نوشته هایش، سختی های طبقه متوسط در بریتانیا را به نگارش در آورد.

جزئیات
نویسنده جورج اورول
مترجم همایون حنیفه
تعداد صفحات 192
قطع رقعی
نوع جلد شومیز

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

کتاب های مرتبط

قلعه حیوانات

قلعه حیوانات

15,000تومان
ژرفنا (جاده ای به سوی اسکله ویگان)
تنفس هوای تازه

تنفس هوای تازه

19,000تومان