خرید رمان دشت آنتوان چخوف
دشت

دشت

12,000تومان
قیمت بدون مالیات: 12,000تومان
ناشر:آسو
کد محصول: 0019
موجودی در انبار

رمان دشت به قلم آنتوان چخوف، نویسنده رمان های زندگی من و یک مرد ناشناخته است. آنتوان چخوف نویسنده و نمایشنامه نویس روسی بود که در عمر کوتاهش توانست هفتصد آثار ادبی بیافریند. برخی او را پس از شکسپیر بهترین نمایشنامه نویس تاریخ میدانند. او در اکثر آثارش میکوشد که بیهودگی و پوچی زندگی حالشان را نشان دهد. 

درباره نویسنده

 « آنتوان پاولویچ چخوف » نویسنده و نمایشنامه نویس روسی در سال 1860 در قفقاز در یک خانواده فقیر و سنتی در شمال روسیه به دنیا آمد.


پدرش مغازه خاربارفروشی داشت و او را به شدت تنبیه می کرد و او در سال 1867 در مدرسه دینی شروع به تحصیل کرد اما یک سال بعد توانست به مدرسه عادی برود.

چخوف تحصیلات دانشگاهی خود را در سال 1879 در رشته پزشکی در دانشگاه مسکو آغاز کرد. او برای تأمین خرج خود و خانواده مجبور به نوشتن صد ها داستان کوتاه شد

در همین سال مطلبی از او در روزنامه چاپ شد که می توان گفت مبدا نویسندگی او از این زمان است و در همین سال با ساروین، مدیر مسئول یک روزنامه در مسکو آشنا شد.  در ماه دسامبر نشانه هایی از بیماری سل در او ظاهر شد و چخوف که 24 ساله بود تحت تاثیر این بیماری قرار گرفت.

در مه سال 1904 دیگر نمیتوانست به زندگی عادی ادامه دهد، همراه با همسرش به یک آسایشگاه آلمانی رفت و درآنآسایشگاه در سن چهل و چهار سالگی در سال 1904 درگذشت و در مسکو به خاک سپرده شد.

جزئیات
نویسنده آنتوان چخوف
مترجم فرشته افسری
تعداد صفحات 191
قطع رقعی
نوع جلد شومیز

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

در نزدیکی های پایان مکالماتشان، نوشیدنی آنها را قبراق تر می کرد و مکالماتشان به مکالماتی شاد و سرخوش تبدیل میشد. آنها زندگی خانواده گروزین ، یا فتوحات خانواده کوکوشکین یا خانواده پکراسکی را مسخره می کردند و می گفتند دفتر حسابداری خانوادگی آنها احتمالا یک سر تیتر به نام امور خیریه و سر تیتر دیگری به نام نیازهای جسمانی دارد. از نظر آنها هیچ زنی وفادار نبود، می گفتند زنان با توجه به مهارت های خاصی که دارند میتوانند در حالی که همسرشان در اتاق مطالعه نشسته است، در اتاق پذیرایی کنار آن، با فرد دیگری مشغول هم آغوشی شوند. دختر های جوان، هرزه هستند و همه چیز را تجربه کرده اند. اورلف نامهای از یک دختر مدرسه ای پانزده ساله دارد که در آن از هم خوابگی اش با یک افسر جوان برای دوستش نوشته و گویی می خواهد که این ذوق و شعف را هم با او در میان بگذارد و به نظرش احتمالا افسر دخترک را به خانه خودش برده و آخر شب گذاشته که او برود.

کتاب های مرتبط

یک مرد ناشناخته

یک مرد ناشناخته

14,000تومان
بسته شده

بسته شده

30,000تومان
زندگی من

زندگی من

16,000تومان