خرید رمان غرور و تعصب
غرور و تعصب

غرور و تعصب

40,000تومان
قیمت بدون مالیات: 40,000تومان
کد محصول: 0002
موجودی در انبار
رمان غرور و تعصب دومین رمان جین آستین است که در سال 1796 نوشته شده اما در سال 1813 چاپ شده است. رمانی که در اوایل کار توسط ناشران انگلیسی رد می شد اما پس از 2 قرن در کشورهای زیادی ترجمه شده یا در حال ترجمه است و فیلم های گوناگون با الهام از این رمان ساخته شده است.

غرور و تعصب، دومین رمان نویسنده انگلیسی جین آستین است که در سال 1813 منتشر شده ،رمانی که در کل دنیا 20 میلیون نسخه فروش داشته است و یکی از کتاب های انقلابی در ادبیات مدرن است.

درباره نویسنده


جین آستین از نویسندگان قرن 18 انگلیس بود. اکثر آثار جین آستین درمورد زنان و عاشقی و دلدادگی آنها است. این نویسنده رمان های اما، غرور و تعصب، کاترین و دلباخته است. این رمان ها برای او شهرت جهانی به همراه آورد و جین آستین را به یکی از مشهورترین رمان نویس های تاریخ معاصر تبدیل کرد. جمله ی زیر از برترین جملات او است:

از عیب و ایراد های کسی که قرا است عمرت را با او سر کنی هر چه کمتر بدانی بهتر است


داستان کتاب

غرور و تعصب شرح حال خانواده آقای بنت در قرن 19 است که بعد از ورود دو نجیب زاده به همسایگی آنها زندگیشان متحول میشود. یعنی مردی ثروتمند به اسم بینگلی و دوست ثروتمندترش به اسم درسی.

در یک مهمانی جین که دختر بزرگ آقای بنت است با آقای بینگلی آشنا میشود و ارتباطی عاشقانه بین این دو ایجاد میشود. درسی به دختر دیگر آقای بنت یعنی الیزابت علاقه پیدا میکند ولی الیزابت که از او متنفر است رابطه عاشقانه ای با ویکهام که یک افسر است برقرار میکند.

پس از مدتی درسی به جنگ می رود و ...

جزئیات
نویسنده جین آستین
مترجم الهام رحمانی
تعداد صفحات 479
قطع رقعی
نوع جلد سلفون

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

آقای بنت گفت: "کیتی، حالا هر چقدر میخواهی سرفه کن."و در حالی که از شور و شوق همسرش خسته شده بود این را گفت و از اتاق بیرون رفت.

وقتی در بسته شد خانم بنت گفت: "چه پدر فوق العاده ای دارید دخترها. نمیدانم چطور میخواهید مهربانی پدرتان یا لطف مرا جبران کنید که ترتیب این کار را دادم و البته بگویم که تو سن و سال ما خیلی خوشایند نیست که هر روز دوست و آشنای جدید پیدا کنیم، اما به خاطر شما دخترها از هیچ کاری دریغ نمی کنیم. لیدیا، عشق ماما، هرچند تو از همه کم سن و سال تری اما حتم دارم آقای بینگلی با تو هم در مهمانی برقصد."

ليديا با اطمینان گفت: البته! اصلا دلهره ندارم که از همه کوچکترم چون من از همه بلند قدترم."

تمام بعد از ظهر به حدس و گمان در مورد این گذشت که آقای بینگلی، چه موقع به دیدن آقای بنت می آید و چه موقع باید او را به شام دعوت کنند.

کتاب های مرتبط

من پیش از تو

من پیش از تو

35,000تومان
پس از تو

پس از تو

35,000تومان
کاترین

کاترین

30,000تومان
دلباخته

دلباخته

38,000تومان
زنجیر عشق

زنجیر عشق

40,000تومان
سه شنبه ها با موری
زندگی عزیز

زندگی عزیز

35,000تومان
رمان پر

رمان پر

26,000تومان
اِما

اِما

43,000تومان