خرید کتاب اِما اثر جین آستین
اِما

اِما

43,000تومان
قیمت بدون مالیات: 43,000تومان
کد محصول: 0037
موجودی در انبار

اِما نام رمانی از نویسنده کتاب های غرور و تعصب، کاترین و دلباخته است. رمانی در ژانر عاشقانه که مانند دیگر رمان های جین آستین به عاشقی های زنان در دوره جورجی انگلستان می پردازد.


اِما نام رمانی از نویسنده کتاب های غرور و تعصب، کاترین و دلباخته است. رمانی در ژانر عاشقانه که مانند دیگر رمان های جین آستین به عاشقی های زنان در دوره جورجی انگلستان می پردازد.

درباره کتاب

کتاب اما رمانی از جین آستین است که در سال 1915 منتشر شد. اِما مانند دیگر رمان های جین آستین به عاشقی و دلدادگی های زنان در دوران جورجی انگلستان می پردازد. جین آستین برای چاپ این رمان به نشر های مختلفی پیشنهاد داد اما هیچ نشری ریسک چاپ این کتاب را قبول نکرد تا اینکه جین آستین این رمان را با هزینه 450 پوندی خود چاپ کرد. بلافاصله بعد از چاپ کتاب در انگلستان، این کتاب در آمریکا چاپ شد و بعد در کشورهای اروپایی نظیر فرانسه و اسپانیا به چاپ رسید و طرفداران بسیاری را تا به امروز پیدا کرد.

درباره نویسنده

جین آستین از نویسندگان قرن 18 انگلیس بود. اکثر آثار جین آستین درمورد زنان و عاشقی و دلدادگی آنها است. این نویسنده رمان های اما، غرور و تعصب، کاترین و دلباخته است. این رمان ها برای او شهرت جهانی به همراه آورد و جین آستین را به یکی از مشهورترین رمان نویس های تاریخ معاصر تبدیل کرد. جمله ی زیر از برترین جملات او است:

از عیب و ایراد های کسی که قرا است عمرت را با او سر کنی هر چه کمتر بدانی بهتر است

خلاصه کتاب

خانمی به نام اما وردهاوس در خانه با پدر پیرش زندگی میکند. اما دختری ساده دل و مهربان است که برای به هم رسیدن دیگران تلاش می کند. برای مثال او برای کسانی که توان مالی ندارند یا زیبایی زیادی ندارند همسر پیدا می کند. در ادامه داستان دوست صمیمی اِما، نایتلی به او می گوید که دخالت در زندگی دیگران برایش خوب نیست اما اِما به حرف او توجه نمی کند و به کار خود ادامه می دهد.

در ادامه داستان اِما فکر میکند که عاشق فردی به اسم چرچیل شده است اما پس از مدتی می فهمد که در اصل و این همه مدت او عاشق نایتلی بوده و او تازه می فهمد و ...


جزئیات
نویسنده جین آستین
مترجم آرمانوش باباخانیانس
تعداد صفحات 495
قطع رقعی
نوع جلد سخت

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

"اما" از اینکه به میهمانی " كلها " رفته بود متاسف نمود و خاطرات خیلی خوبی از آن برای روز بد داشت. اما کمتر کسی است که در این دنیای پرهیاهوخود را کاملا" خوشبخت بداند. دو موضوع او را نگران میساخت یکی اینکه احساس میکرد کار اشتباهی کرده که گذاشت فرانک بفهمد او نسبت به جین فیرفاکس بدگمان است، این شاید به این علت است که هر زنی نسبت به زن دیگری خود را متعهد میداند .

دلیل دیگرش احساس تاسف و پشیمانی بخاطر کار نکردن و صرف وقت بیشتر برای تمرین و گرفتن در موسیقی بود . چون میدانست علت اینکه نمی تواند بخوبی جین فیرفاکس بخواند و بنوازد همین است لذا با قدرت تمام برای دو ساعت به تمرین و نواختن پیانو پرداخت .

سرانجام با ورود هاریت دست کشید و اگر هاریت او را تشویق نمی کرد احساس آرامش نمی نمود .

کتاب های مرتبط

غرور و تعصب

غرور و تعصب

40,000تومان
کاترین

کاترین

30,000تومان
دلباخته

دلباخته

38,000تومان
زندگی عزیز

زندگی عزیز

35,000تومان