خرید کتاب آوای وحش
آوای وحش

آوای وحش

12,000تومان
قیمت بدون مالیات: 12,000تومان
کد محصول: 0031
موجودی در انبار

رمان آوای وحش، کتابی است به قلم جک لندن که شرح حال سگی به اسم باک است که زندگی راحتی داشته است اما مجبور می شود به دور از خانواده و به آلاسکا برود و آنجا به عنوان سورتمه کش خدمت کند

رمان آوای وحش به قلم جک لندن شهر حال سگی است که زندگی راحتی داشته است اما دزدیده می شود و مجبور است در کانادا سورتمه کشی کند.

درباره کتاب

رمان آوای وحش، مهم ترین رمان نویسنده مشهور آمریکایی جک لندن است. این رمان در اوایل به صورت سریالی در مجله ها منتشر می شد اما پس از چند ماه به صورت یک کتاب در آمد و باعث شهرت و ثروت لندن شد. در سال 1923 فیلمی با اقتباس از روی این رمان ساخته شد و این یعنی این رمان همه ی فاکتور های یک رمان خوب را دارد.


درباره نویسنده

جک لندن، متولد 1876 در کالیفرنیا است. او در اوکلند بزرگ شد و هیچ تحصیلات رسمی آکادمیکی ندارد، یعنی هرچه یاد گرفته را خود یاد گرفته است. اکثر کتاب های جک لندن نشانگر زندگی سخت مردم آمریکا در اواخر دهه 19 است و کتاب های او منبع بسیاری خوبی برای مطالعه در مورد آمریکا در اوایل دوران مدرن است.

خلاصه کتاب

باک، سگ یک خانواده مشهور در سانفرانسیکو است. باک زندگی آسوده ای دارد و از زندگی خود راضی است. باغبان خانه که فردی معتاد است برای گرفتن

جزئیات
نویسنده جک لندن
مترجم آرزو علیزاده
تعداد صفحات 127
قطع رقعی
نوع جلد شومیز

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

عضلات باک کم کم آهنین و پر قدرت شدند. به طوری که او نسبت به دردهای عادی مقاوم شده بود و چیزی حس نمیکرد. دیگر اینکه میتوانست هر چیز بد یا غیر قابل هضم را بخورد. معده او هر ذره مغذّی آن غذا را جذب می کرد و به او قدرت بیشتری می داد حس بینایی و درک بویایی و شنوایی او به طور قابل ملاحظه ای دقیق و قوی بود. باک در خواب هم ضعیف ترین صداها را می شنید و قادر بود تشخیص دهد آن صدا نشان آرامش است یا خطر. آموخته بود برف هایی را که بین پنجه هایش یخ می بستند، با دندانهایش بشکند و بیرون بیاورد. یاد گرفته بود در وقت تشنگی گودال آبی را که رویش یخ بسته است، بیابد؛ با جست و خیر روی پنجه هایش، یخ را بشکند و آب بنوشد. یکی از ویژیگیهای او که در سگهای دیگر نبود، تشخیص وضعیت هوا بود. او قادر بود یک شب جلوتر باد را بو بکشد و وضع هوا را پیش بینی کند. حتی هنگامی که مشغول حفر کردن لانه ای برای شب خود بود و باد نمی وزید، می توانست خود را در موقعیتی امن و در پناهگاهی مطمعن جای دهد. باک نه تنها از روی تجربه می آموخت، بلکه زنده شدن غرایز خفته و مرده حیوانی او نیز موجب آموختنش می شدند. عاداتی که از اجداد اهلی شده و خانگی در او وجود داشت، به تدریج فراموش می شدند. حالا انگار باک دورانی را به یاد می آورد که سگهای وحشی دسته دسته در جنگلها می زیستند و خوراک خود را با دنبال کردن و کشتن به دست می آوردند. بنابراین، برای او دیگر مشکل نبود که همچون اجداد گرگ مانندش بجنگد و با بردن، دریدن و ربودن زندگی کند و درست همانند گرگی که زوزه غم انگیز شبانه اش را به معنای اندوه زندگی سر می داد، حالا باک نیز بینی خود را رو به ماه می گرفت و همان صدای گرگ سان کهن را با آوایی رسا، روشن و غم انگیز تکرار می کرد.


کتاب های مرتبط

بسته شده

بسته شده

30,000تومان
عقاید یک دلقک

عقاید یک دلقک

25,000تومان