خرید کتاب زنجیر عشق دافنه دوموریه
زنجیر عشق

زنجیر عشق

40,000تومان
قیمت بدون مالیات: 40,000تومان
کد محصول: 0022
موجودی در انبار

زنجیر عشق یکی از رمان های نویسنده و نمایشنامه نویس معروف  دافنه دوموریه  است. اکثر رمان ها و نمایشنامه های او توسط معروف ترین کارگردانان تبدیل به فیلم شدند که معروف ترین آنان آلفرد هیچکاک است.  

درباره نویسنده

دافنه دوموریه رمان نویس و نمایشنامه نویس انگلیسی است که به خاطر داستان های عاشقانه اش به شهرت جهانی رسید.او از مشهورترین نویسندگان انگلیسی است که تقریبا تمام آثار او توسط آلفرد هیچکاک به پرده سینما راه یافت.

دافنه دوموریه در سال 1907 و در خانواده ای عاشق هنر لندنی متولد شد. پدر او سر جرالد دوموریه تهیه کننده ای مشهور تئاتر و فرزند جورج دوموریه، کاریکاتوریست مشهور بود.دوموریه در تمام سالهای بعد آثار خود در گرفته از خانواده و اجدادش نوشت.

درباره کتاب

اولین رمان دوموریه زنجیر عشق بود که او را از یک مقاله نویس روزنامه به یک نویسنده مشهور تبدیل کرد، البته این شهرت با نگارش رمان ربه کا به اوج رسید و جهانی شد.

این اثر زیبا و رمانتیک مانند دیگر نوشته های این نویسنده حوالی یک زن آغاز می شود. او علاقه زیادی به دریا و کشتیرانی دارد و داستان عاشقانه ای پیش می آید و هیجان داستان از کشتیرانی به سمت عشق و عاشقی میاو عاشق دریا و دریانوردی است و با جریانات عاشقانه‌ای که پیش می‌آید هیجان عاطفی داستان را دوچندان می‌کند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

در واقع روی تپه به خاطر نزدیکی به دریا یک نوع آرامشی که در هیچ کجای پلین دیده نمیشد، برای شخص بوجود می آمد یک نوع آرامشی نظیر صدای دل انگیز ریزش برگ ها در فصل پاییز با برخورد ملایم بالهای پرندگان.

در شهر کوچک پلین همه افراد از بامداد تا شامگاه با روی خوش بی آنکه انتظاری از کسی داشته باشند از این کار به آن کار می پرداختند. در آن روزها کشیش شهر به ژانت تاکید کرده بود که باید هر چه زودتر شوهری انتخاب کند و به آستانه زندگی تازه ای قدم بگزارد و وضع خود را تغییر بدهد و با شادی و ناکامی جدیدی روبرو شود ولی همیشه و همه وقت ایمان خود را نسبت به خدا که پدر تمام موجودات جهان است، حفظ کند و با شناختن صلح به پاداش آسمانی نائل گردد. بهترین راه انجام دادن همین اندرزهاست، گرچه راه بهشت کاری سخت و طولانی بنظر می رسد و امکان دارد بسیاری از افراد بر اثر گناهان خود از راه باز بمانند.

کتاب های مرتبط

غرور و تعصب

غرور و تعصب

40,000تومان
کاترین

کاترین

30,000تومان
دلباخته

دلباخته

38,000تومان