خرید کتاب کلیله و دمنه
قصه های پند آموز از کلیله و دمنه

قصه های پند آموز از کلیله و دمنه

32,000تومان
قیمت بدون مالیات: 32,000تومان
ناشر:هنارس
کد محصول: 0069
موجودی در انبار
مجموعه داستان های کهن، مجموعه ای داستان در 9 جلد است که توسط انتشارات هنارس و برای گروه سنی 8 تا 12 سال منتشر شده است.

مجموعه کتاب های داستان های کهن ایرانی، حاوی داستان های کلاسیک ایرانی به زبان کودکان است که در 9 جلد و توسط نشر هنارش به چاپ رسیده است.تصویر پردازی عالی، داستان نویسی ساده برای کودکان و جلد زیبای کتاب ها باعث شده است که برای بارها تجدید چاپ شود و علاقه مندان زیادی در میان کودکان پیدا کند.

مولف این اثر توجه زیادی به درک داستان برای کودکان داشته و نهایت تلاش خود را کرده است که داستان های کهن ایرانی را به بهترین شکل برای کودکان 8 تا 12 سال ارائه دهد.

ویژگی ها

1- تصویر سازی عالی

در پیش تولید کتاب ها، نشر هنارس تمام تلاش خود را کرد تا از بهترین تصویر گران کتاب کودک استفاده کند و بهترین طرح را برای کودکان ایران زمین به انجام برساند. طرح هایی که همراه با رنگ های شاد و نشاد آور، انرژی خاصی را به کودکان برای مطالعه می افزاید.

2- متن روان

همان طور که مولف در مقدمه کتاب اشاره می کند، سعی شده است که در این کتاب، به ساده ترین روش، داستان های کهن ایرانی به نگارش در آید و با حذف مطالب مقایر با درک کودکان، فهمیدن داستان ها برای کودکان آسانتر شود.

3- داستان های زیبا

داستان های این 9 جلد کتاب، گلچینی است از بهترین داستان های کهن تاریخ ایران، داستان هایی که از کتاب های معتبر مانند کلیله و دمنه و هزار و یک شب نشأت گرفته اند و سعی شده است جذاب ترین و بهترین داستان ها برای کودکان انتخاب شود.


جزئیات
مولف محسن محمدی منش
تعداد صفحات 256
قطع رقعی
نوع جلد سخت
گروه سنی 8 تا 12 سال

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

کتاب های مرتبط

قصه های پند آموز از شبان و فرشته
قصه های پند آموز از شاهزاده و دیو
قصه های پند آموز از کشکول شیخ بهایی
قصه های پند آموز از مثنوی و معنوی
شهرزاد و پادشاه

شهرزاد و پادشاه

32,000تومان